naemigracji - komentarze


Witam w moim blogu.


akładam tego bloga chyba tylko z jednego powodu. Chciałem opisać jak to jest kiedy wyjezdza sie poza dom, poza swój kraj na dłuższy okres czasu. Zostawia się rodzine, znajomych, jedzie sie samemu 1500km od domu i probuje się ułożyć zycie od nowa. Majac 250 funtów w kieszeni i drobną pomoc ledwie znajomych dwóch osób. Postaram sie o ile to mozliwe opisać dzień po dniu. Pewnie nie bedzie to nic ciekawego, ale przynajmniej znajomi bedą wiedzieć ze żyje czytajac i smiejac sie z moich wypocin =P

Wyjazd jutro o 11 rano wiec następna notka w okolicach poniedziałku.

elmi,

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.03.2007 :: 23:14 :: 4t30.softpro2.pl

Karolinka :)

Ehh no tak, bedzie brakowalo naszych babskich plotek przy kawce hehe Kapa miec psiapsiule tak daleko Hehe ale damy rade zawsze jest gg, Amen
28.02.2007 :: 14:45 :: cmbg-cache-3.server.ntli.net

naemigracji

Spokojnie 2sia bedziemy mieli ze soba kontakt :P zawsze kiedys sie bedziemy musieli na piwko umowic ... no no przed kobieta to sie nic normalnie nie da ukryc ... mam nadzieje ze bede mial czas zeby tu pisac ... a Ty ze bedziesz mnie odwiedzac :)
24.02.2007 :: 08:52 :: cpc3-leic4-0-0-cust642.lei3.cable.ntl.com

2sia

Aaa ja Cie znalazłam przez przypadek :P Pomyslałam soebie ^fajna nazwa bloga, wejde, poczytam^ LOL. Nie wiem jak Ci napisac moj numer, na gg czy w mailu. Napisze tak i tak. Trzymaj sie i daj znać jak leci.



Marta

Talk.pl :: Wróć