naemigracji - komentarze


I want to sheet (shit) on my bed ...


ak ten swietny, kochany i jak ze latwy angielski, zawsze myslalem, co tam przeciez to bardzo latwy jezyk. W szkole nigdy nie mialem z nim problemow, przez internet tez ich nie bylo... no, zgadza sie nie bylo, bo rozmawialem z ludzmi ktory uczyli sie angielskiego w szkole tak samo jak ja. Niestety tu to wszytko sie konczy. Wlasnie wrocilem z pubu The Lawyers, swietna klimatyczna knajpka 5 min drogi odemnie z domu. Odbylem tam jakze emocjonujaca rozmowe =P z mila starsza pania ktora przeprowadzila sie tu jakies 4x lat temu. Probowala nam doradzic co zrobic zeby okna tak nie parowaly. Hehe tak wiem swietny temat na rozmowe ale staralem sie jak moglem i wyszlo calkiem niezle gdyby ... no wlasnie gdyby nie drobne wpadki slowne np. conversation zamiast condesation ... no coz tak to jest jak slucha sie belkotu anglika a nie normalnej wymowy.
Ja sie chyba ich boje.
Na poczatku chcielem z tamtad uciec, coby sie nie stresowac za bardzo, ale niewyszlo bo mila starsza pani postawila mi piwko. Heh no coz tak to jest jak do baru przychodzi ktos tak bardzo handsome jak ja =D. To tyle chyba o dzisiejszym dniu. Nic specjalnego sie pewnie wiecej nie wydarzy, jak wszyscy wroca do domu z pracy beda pewnie mieli ochote na jakas flaszke ... normalka wkoncu mieszkam z Polakami. Ja oczywiscie nie bede mogl odmowic, no bo odmawiac niewypada =P (wszedzie potrafie sie usprawiedliwic, nie ?).
Blog caly czas sie zmienia i pewnie bedzie sie zmieniac przez jakis czas. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie zmienilem szablon, i tu wielkie uklony i podziekowania w strone 2si ktora udostepnila mi 99% materialu. Mam tylko nadzieje ze bede mial sile, checi i czas na to zeby pisac i ... ze bede mial dla kogo pisac ...

PS. saksofonista za sciana grajacy nieprzerwanie przez 3h moze doprowadzic do szalu ...

elmi,

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.03.2007 :: 23:17 :: 4t30.softpro2.pl

Karolinka :)

No tak, Ewelina musi uwazac bo jak Ty sie za starsze Panie bierzesz to juz jest cos nie tak z Toba lol hehehe
02.03.2007 :: 21:19 :: tb10.internetdsl.tpnet.pl

Nic sie jezykiem nie przejmuj - ja tez nie wiedzialam dlaczego wszyscy sie tak dziwnie usmiechaja pod nosem w Grecji jak mówiłam boli mnie głowy :)) - dobrze ze w ogole mowisz ! Congratulations ;)


ps masz 4 wpisy a juz twojego bloga czyta wiecej osob niz mojego..no poprawie sie komentuje
02.03.2007 :: 08:01 :: cpc3-leic4-0-0-cust642.lei3.cable.ntl.com

2sia

No i własnie zauważyłam że blog Twój ma baaaardzo ładny tytuł, taki znajomy. I jeszcze te tory :) Swojsko :D
02.03.2007 :: 07:59 :: cpc3-leic4-0-0-cust642.lei3.cable.ntl.com

2sia

Ależ nie ma za co :P

Ja tu mieszkam półtora roku i nadal mam wpadki słowne a Ty i tak gosć jestes, że gadasz po angolsku od razu. Ja dopiero niedawno zaczęłam i to muszę być conajmniej po dwóch browarkach :P Uważaj na starsze panie i na angielki bo one leca na polaków (sie wcale nie dziwie :P). Fajnie, ze masz dostep do neta. Trzymaj sie tam ciepło i módl się ze mną o wiosnę bo zaraz zamarzne i nie bedzie więcej 2si :P Pozdrowienia z Leicesteru ;)
01.03.2007 :: 18:57 :: gjn42.internetdsl.tpnet.pl

Stary znajomy z

No elmi (wole Nose :D) przeleciałem całe twoje wypociny i muszę powiedzieć, że narazie ci się powodzi (zwłaszcza u starszych pań w pubie :D) No mam nadzieję, że nie zatęsknisz się tam na śmierć i będziesz dawać codziennie (albo max 2 dni) jakąś notkę :D I WIEDZ, ŻE BĘDĘ TU CODZIENNIE ZAGLĄDAĆ! xD
PoZdRo!
Z poważaniem:
Snaj
Talk.pl :: Wróć