06.03.2007 :: 12:18
Young Man how long is Your dick!?!
o to pierwszy dzien za mna ... nie bylo tak zle praca jak kazda inna, no prawie bo legalnie mozna sie poobijac: - Dan, You got job for me? - Tom, take 15 min's break, make a tea ... i don't care ... Fajne podejscie nie ? W dodatku jak jest bar otwarty to pracownicy dostaja piwka w ramach tego ze w kuchni jest goraco. A pomyslec ze jak pracowalem w Polsce to musialem sie chowac przed szefem bo ten biegal z alkomatem. No coz inny kraj, inni ludzie ... chyba jestem jakis zacofany bo ... Przeraza mnie perspektywa pracy w towarzystwie gejow jest ich tam az 5 na 15 pracujacych facetow ... mam tylko nadzieje ze nie znajde sie w kregu zainteresowan ... blee, nie to zebym byl jakis nietolerancyjny czy cos takiego ... ale oni sie tu z niczym nie kryja. Dziwne to, bo w Polsce sie tego nie widzi, pewnie dlatego ze my mamy Romka, LPR, blizniakow K. Cale szczescie ze to nie trojaczki, bo byl by Prezydent,Premier ... Papiez ? Napewno tesknie i czekam Napewno nie wiem co dalej Jezeli slyszysz nie zwlekaj Niech wreszcie bedzie wspaniale... P.R. elmi,