Link :: 01.03.2007 :: 18:26

I want to sheet (shit) on my bed ...


ak ten swietny, kochany i jak ze latwy angielski, zawsze myslalem, co tam przeciez to bardzo latwy jezyk. W szkole nigdy nie mialem z nim problemow, przez internet tez ich nie bylo... no, zgadza sie nie bylo, bo rozmawialem z ludzmi ktory uczyli sie angielskiego w szkole tak samo jak ja. Niestety tu to wszytko sie konczy. Wlasnie wrocilem z pubu The Lawyers, swietna klimatyczna knajpka 5 min drogi odemnie z domu. Odbylem tam jakze emocjonujaca rozmowe =P z mila starsza pania ktora przeprowadzila sie tu jakies 4x lat temu. Probowala nam doradzic co zrobic zeby okna tak nie parowaly. Hehe tak wiem swietny temat na rozmowe ale staralem sie jak moglem i wyszlo calkiem niezle gdyby ... no wlasnie gdyby nie drobne wpadki slowne np. conversation zamiast condesation ... no coz tak to jest jak slucha sie belkotu anglika a nie normalnej wymowy.
Ja sie chyba ich boje.
Na poczatku chcielem z tamtad uciec, coby sie nie stresowac za bardzo, ale niewyszlo bo mila starsza pani postawila mi piwko. Heh no coz tak to jest jak do baru przychodzi ktos tak bardzo handsome jak ja =D. To tyle chyba o dzisiejszym dniu. Nic specjalnego sie pewnie wiecej nie wydarzy, jak wszyscy wroca do domu z pracy beda pewnie mieli ochote na jakas flaszke ... normalka wkoncu mieszkam z Polakami. Ja oczywiscie nie bede mogl odmowic, no bo odmawiac niewypada =P (wszedzie potrafie sie usprawiedliwic, nie ?).
Blog caly czas sie zmienia i pewnie bedzie sie zmieniac przez jakis czas. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie zmienilem szablon, i tu wielkie uklony i podziekowania w strone 2si ktora udostepnila mi 99% materialu. Mam tylko nadzieje ze bede mial sile, checi i czas na to zeby pisac i ... ze bede mial dla kogo pisac ...

PS. saksofonista za sciana grajacy nieprzerwanie przez 3h moze doprowadzic do szalu ...

elmi,
Komentuj(5)


Link :: 02.03.2007 :: 14:49
have a nice day, Sir


"Jezeli nasze zycie zalezy od stanu naszej psychiki to już dawno wszyscy jestesmy martwi..."



olejny dzien z zycia w anglii .stop. nic sie nie dzieje .stop. w poniedzialek zaczynam prace .stop. ciesze sie bardzo .stop. bede Cat Ass... .stop.


tesknie .stop.

elmi,
Komentuj(5)


Link :: 05.03.2007 :: 12:44
Kolejny pierwszy dzien...


obra no to ide do pracy...trzymajcie kciuki...
Komentuj(0)


Link :: 06.03.2007 :: 12:18
Young Man how long is Your dick!?!



o to pierwszy dzien za mna ... nie bylo tak zle praca jak kazda inna, no prawie bo legalnie mozna sie poobijac:

- Dan, You got job for me?
- Tom, take 15 min's break, make a tea ... i don't care ...


Fajne podejscie nie ?

W dodatku jak jest bar otwarty to pracownicy dostaja piwka w ramach tego ze w kuchni jest goraco. A pomyslec ze jak pracowalem w Polsce to musialem sie chowac przed szefem bo ten biegal z alkomatem.
No coz inny kraj, inni ludzie ... chyba jestem jakis zacofany bo ...
Przeraza mnie perspektywa pracy w towarzystwie gejow jest ich tam az 5 na 15 pracujacych facetow ... mam tylko nadzieje ze nie znajde sie w kregu zainteresowan ... blee, nie to zebym byl jakis nietolerancyjny czy cos takiego ... ale oni sie tu z niczym nie kryja. Dziwne to, bo w Polsce sie tego nie widzi, pewnie dlatego ze my mamy Romka, LPR, blizniakow K. Cale szczescie ze to nie trojaczki, bo byl by Prezydent,Premier ... Papiez ?


Napewno tesknie i czekam
Napewno nie wiem co dalej
Jezeli slyszysz nie zwlekaj
Niech wreszcie bedzie wspaniale...


P.R.


elmi,
Komentuj(2)


Link :: 07.03.2007 :: 16:43
Tom, You are going to die now, sorry ...


a tym optymistycznym akcentem pocieszym mnie Dan ... kolega z pracy ... wyjmujac kawalek szkla z palca rozcietego hmm tak na 5 cm. Nie ma co, ma chlopak poczucie humoru, po raz pierwszy myslalem ze zejde z tego swiata. Naprawde =P.

U mnie nic ciekawego ... pozatym ze mam objawy odstawienia ... odstawienia muzyki ... ta to jest to czego mi tu strasznie brakuje, niestety nie mam swojego komputera na ktory mogl bym sobie zassac choc kilka kawalkow Gamma Ray, Dragonforce lub chocby Comy ... aaa zapadne chyba w spiaczke ...
Dzisiaj szykuje sie kolejna popijawa, a jutro postaram sie wrzucic zdjecie z poprzedniej bo jest takie dosc urzekajace...


elmi,
Komentuj(1)


Link :: 08.03.2007 :: 12:48
Baby...


ozna by dlugo, ale ja krotko Wszystkiego Najlepszego i nie badzcie upierdliwe dla Waszych Facetow =P

elmi,






Komentuj(0)


Link :: 09.03.2007 :: 12:12
^On the edge of the rainbow
Where eagles learn to fly
All of our dreams, they seemed so clear
Into the morning
Into the light of dawn
We're flying higher than before

And when I see the light
that's shining from your eyes
Even brighter than before
We're riding the wind
to reach the golden dawn
We have done it all before

Here I stand
Call on you again
But my heart is filled with fear
Like an eternal flame
Our love will remain
As we sail the lake of tears

Sometimes I wonder
You're so close but you're so far
Seems life will never be the same
Sigh for the morning
To find the light of day
Dream of fortune fades away^


(...)


Gamma Ray - Lake of Tears
Komentuj(0)


Link :: 15.03.2007 :: 17:16
Happy Bday Andy


Poniewaz teraz nie bardzo mam czas na siedzenie przed kompem, bo praca zajmuje mi kazda wolna chwile, wklejam kilka zdjec, zaleglych troche, ale oddajacych dobitnie to co dzieje sie w piatki po pracy =P

1,2,3,4,
Komentuj(0)


Link :: 19.03.2007 :: 10:17
Cos na odreagowanie


Po ciezkich 2 tygodniach w anglii postanowilem sobie sprawic prezent, prezent ktorego pewnie nikt inny by mi nie zafundowal, wiec pewnie dlatego bedzie mial dla mnie takie duze znaczenie.

Jesli chodzi o mnie to nic ciekawego sie nie dzieje, poza zgrzytami miedzy domownikami, i tym ze zaczyna mi sie na powaznie tesknic za wszystkim tym co zostawilem...

ale jeszcze tylko 6 tyg, i znow bede z nia ... jeszcze tylko 6 tyg.


AHEAD prezent dla mnie od siebie ;)
Komentuj(4)


Link :: 26.03.2007 :: 18:00
Prawie jak kura domowa


Mam, mam to co chcialem, ale teraz kiedy to mam nie wydaje mi sie to takie fajne ... co to takiego ?

Ano jest to praca, od rana do wieczora ... 7 do 21, a w przerwie od 14 do 17 biegne do drugiej pracy. Niby jest lzej jak w Polsce, ale i tak meczy strasznie.
Nie mam nawet czasu, siasc przed TV, ani przed komputerem, zeby cos nabazgrolic... ehh no coz, w kazdym razie spisuje sie niezle i dostane kontrakt.

Fajnie bede mogl zwolnic tempo i miec wiecej czasu i kasy dla siebie. Jak narazie zzeraja mnie rachunki, alkohol =P no i w tym tygodniu trzeba wyslac troche kasy do Polski, mam 10 funtow do piatku dam rade, wkoncu w 4 tygodnie przytylem te 5 kilo bedzie z czego zrzucac.


Kult - Polska


Dla mnie ta piosenka nabrala zupelnie innego znaczenia.


***


Jutro bede mial (chyba) troche wiecej czasu to jakos sobie wszystko poukladam w glowie i napisze cos sensownego


elmi,

Komentuj(2)



2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty








design by
spiaczka

picture by
elmi
---------------------------- KONIEC SZABLONU. Proponuję jeszcze małe zmiany w wygladzie wpisow. WPIS ----------------------------
{data}

{wpis}

elmi,
{komentarze}

+++